Рекомендуємо прочитати

Олеся


Це ім'я прийшло до нас з давньої Греції, де означало «захисниця». Звичайно, йдеться не про фізичний захист, яку не зможе надати ця тендітна дівчина. Однак вона від природи наділена добрим серцем і сильною волею, які роблять її ангелом-охоронцем для тих, кого вона любить. Олеся - це промінь сонця, який осяває похмурі будні. Олеся може стати навіть своєрідною музою, надихаючи людини і надаючи йому сили. У Олесі від природи є дар передбачення, а також у ній закладена мудрість поколінь. Варто розповісти їй про свої проблеми і неприємності, як вона, сама того не помічаючи, дасть пораду, яка допоможе знайти вихід зі сформованої ситуації. Олеся часто може бути пов'язана і з магічними ритуалами, які використовують природну енергію. Але в той же час, вона досить ексцентрична особа. Її улюблені види спорту - це альпінізм, парашутний спорт і дельтапланеризм. Та й вибір професії у неї дуже складний. Найчастіше вона вибирає нежіноче спеціальності: іхтіолог, геолог або ж метеоролог. Ліс - це рідна стихія Олесі. Навіть якщо довгий час Олеся була абсолютно «домашньої», то швидше за все вона рано чи пізно вирішить завести пасіку або навіть стати лісником. Але й у розсудливості Олесеві не відмовиш: вона прислухається до поради друзів, і залишиться на колишньому місці, замість того, щоб зриватися і відправлятися невідомо куди.

Олеся дуже симпатична, струнка і спортивна. До неї завжди прикута увага чоловіків. Але пов'язувати себе узами шлюбу Олеся не поспішає. Вона дорожить своєю незалежністю і самостійністю. Олеся закохується тільки раз, вона вірна і вимагає цього від чоловіка. Тому вона надзвичайно ревнива. Перший шлюб, як правило, закінчується розлученням. У дівчини з таким ім'ям дуже слабке здоров'я. Вона схильна до частих бронхітів. Вона першою захворіє на грип. Їй необхідні щеплення і активні добавки, щоб підтримувати свій стан.

Щастя їй принесе амулет, на якому зображена ласка. Ця тварина протегує Олесі. Якщо ж носити футболку, на якій буде зображення цього звірка, то побоюватися наклепів і пристріту не потрібно. А якщо ж покласти гроші в мішечок із зображенням ласки, то вони не закінчаться ніколи.
Число імені: 6; Планети-заступники: Місяць, Меркурій, Венера; Щасливі дні: понеділок, середа, п'ятниця; Іменини: відсутні;
Сумісність імені: Щасливим скоріш за все буде заміжжя Олесі, її чи її обранцем стане Ігор, Родіон, Рудольф, Аркадій, Валерій, Василь, Адам, Данило, Лазар або Вальтер. Менш підходять: Артем, Станіслав, Микола, Святослав, Тимур, Адольф.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top