Рекомендуємо прочитати

Василина


З давньогрецького, це ім'я перекладається як «царствена», «цариця». Саме такою і є Василина. Досить згадати російські народні казки про Василину Прекрасну і Василину Премудру. Вони були втіленням розуму, краси, відваги та вірності; всіляко боролися зі злом і природно не могли пережити програш. У Василини загострене почуття до справедливості, хоча часто вона просто переграє, і тому вона терпіти не може недоліки інших людей. Але не можна сказати, що вона дуже самовпевнена: вона вміє визнавати поразки, і хоча публічно ніколи це не прийме, вона всіляко намагатиметься виправити свої промахи. Вона володіє гарячим серцем і доброю душею, у неї просто блискучий розум. Василина всіляко намагатиметься допомогти слабким і все зрештою - буде добре.

У Василини дуже розвинена внутрішня інтуїція, але в своїх цілях вона користується нею вкрай рідко: зазвичай вона підказує іншим. У ній зосереджені всі якості прекрасного керівника, в не залежності від сфери діяльності, за все, що вона береться - обов'язково приводить в порядок. Але ось приватне життя Василини складається не зовсім як їй хотілося: їй дуже важко знайти потрібну людину, і ще важче вона переживає розставання. Виключається будь яка самокритика, так як вона дуже високої думки про саму себе. У таких умовах шлюб зберегти дуже важко. І ще одне вразливе місце Василини - це її унікальне ім'я. Вона дуже ображається, коли до неї звертаються типу «Гей, Вась» - їй це як ножем по серцю. Намагаючись не звертати уваги на образливі насмішки, вона може зовсім відбитися від колективу, втратити свою самовпевненість і в кінцевому підсумку отримати нервовий зрив. Завдяки талісманам, Василина зможе відновити душевну гармонію. Це і аметист, і бурштин, і сердолік. Також дуже благотворний вплив на неї чинитиме прогулянка по полю, де цвітуть волошки.

Батьки, які подарували дочці настільки рідкісне ім'я, повинні всіляко їй допомагати. Вони можуть подарувати їй сережки з аметиста - так Василина зможе легше переживати через насмішки. Але найбільш дієвий спосіб - це навчити її дивитися на речі простіше і з почуттям гумору. І обов'язково хваліть Василину, адже вона цього цілком заслуговує: незважаючи на її самолюбство, вона все також залишається доброю і чуйною людиною, і її особисті страждання допоможуть їй чуйніше ставитися до бід інших.
Число імені: 4; Планети-заступники: Сонце, Марс, Меркурій; Щасливі дні: вівторок, середа, неділя; Іменини: 21 cічня, 18 лютого, 23 березня, 4 квітня, 28 квітня, 29 квітня, 4 липня 16 вересня;
Сумісність імені: Для шлюбу найбільше підходять: Іван, Панас, Олег, Семен, Іван. Для шлюбу не дуже підходять: Авраам, Лазар, Єгор, Владлен, Євген.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top