Рекомендуємо прочитати

Олена


Це ім'я родом із стародавньої Греції, перекладається як «факел». У дитинстві Олена трохи закрита в собі і залишається в стороні від своїх однолітків. У більшості випадків Олени більше схожі на батька, їм притаманний батьківський характер, в якому також поєднується рішучість. Серед захоплень Олені подобається все, що пов'язано з красою. У навчанні Олена не особливо процвітає, але бувають і виключення, зазвичай це трапляється завдяки зовнішності викладача, а також хорошої пам'яті і цікавості. Часто під маскою скромною і стриманою Олени таїться чутлива і дуже ранима натура. Олена наївна, але, ні за що не простить зради, іноді вона може показати рідкісну кмітливість, щоб помститися кривдникові. Олени не самолюбні і не часто йде до мети до кінця. Вона не намагається повернути хід долі в інший бік, але це не означає, що їй лінь (з нею Олена намагається впоратися все життя, це говорить про її силу волі і відчайдушному оптимізмі), просто такий у неї характер: вона замкнена, свої переживання вона переживає всередині себе, не вибаглива, її цілком влаштовує те, що у неї є.

На Олену не впливає чужа думка, у неї критичний склад розуму, вона любить показати себе і може швидко зібратися силами, якщо це необхідно. Вона сумлінно виконує свою роботу, не любить безглузду працю. Зазвичай ці люди можуть добре себе проявити у сфері, пов'язаній з безпосереднім спілкуванням з людьми. Все це завдяки тому, що Олена, незважаючи на замкнутість свого внутрішнього світу, дарує оточуючим турботу і увагу. Олена розумна, милосердна, ініціативна і терпляча. Вона повинна дуже дбайливо ставитися до свого здоров'я крім слабкої нервової системи, у неї слабка підшлункова залоза, нирки, кишечник і іноді з'являються болі в спині. Відновити душевну гармонію Олені допоможе нефрит - один з її оберегів. Ще в стародавньому Китаї нефрит допомагав від болю в нирках, для цього його прикладали до попереку.

Олена любить загравати і не проти пофліртувати, але головне, щоб ініціатива була тільки з її боку. Якщо ж все буде навпаки, то краще вам не знати, яка вона буває в гніві. Дуже часто в любовному житті Олени присутній співчуття і співчуття, і малоймовірно, що на сильну пристрасть від неї послідує таке ж почуття. Робота по дому, приготування їжі та виховання дітей це не її коник, і якщо вона захоче навести у всьому цьому порядок, їй слід купити прикрасу із смарагду. Цей благородний камінь є захисником слабкої статі і хранителем домашнього затишку. Захистити себе від неприємностей, Олені допоможе талісман у формі лебедя.
Число імені: 5; Планети-заступники: Місяць, Марс, Юпітер; Щасливі дні: понеділок, вівторок, четвер; Іменини: 28 січня, 19 березня, 3 червня, 8 червня, 24 липня, 10 серпня, 12 листопада
Сумісність імені: Олена буде щаслива з Дмитром, Ігорем, Русланом, Романом, Андрієм, Юрієм, Станіславом. Малоймовірно щастя з Анатолієм, Степаном, Тарасом, Марком.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top