Рекомендуємо прочитати

Поліна


З мови древніх еллінів це ім'я перекладається, як «дочка Аполлона». Поліна, наскільки це дозволяють її сили і можливості, прагне повсюдно і в усьому дотримуватися гармонії. Однак, вдається Поліні це не завжди. Внутрішній вогонь, гарячий темперамент і неприборкана енергія не дозволяють їй цього. Однак, саме вони сприяють успіхам Поліни на театральних підмостках, в кіно, на телебаченні або на естраді. Саме тут чекає її гучна заслужена слава. Якщо ж природа обділила Поліну необхідними для акторської кар'єри даними, її незвичайні здібності можуть бути реалізовані в рекламі, журналістиці або в іншій творчій діяльності.

Абсолютно щиро Поліна впевнена, що вона - найрозумніша і непересічна особистість, оточена недотепами. Правда, за її сердечністю і привітністю це не проглядається. Поліна досить елегантна. Красиво одягатися вона не тільки любить, а й вміє. Але тринькати гроші на одяг не схильна. Швидше своїми руками створить ексклюзивне вбрання, ніж стане витрачатися на авторський ансамбль з магазину. Розум Поліни повністю підпорядковує інтуїцію. Раціональність і обачлива тверезість Поліни просто дивні. Вона непохитно вірить у силу власного розуму, незважаючи на всі набиті гулі. У всіх невдачах в душі вона звинувачує «оточуючих її нездар».

Імпульсивність може завести Поліну досить далеко. Однак, це закінчується зазвичай благополучно. Партнера Поліна часто ідеалізує. Здатна виправдати будь-які його вчинки. Після заміжжя прагне максимум уваги і часу приділяти сім'ї. Чистота для Поліни є самоціллю, охайність її доходить до хворобливості, що нерідко нервує близьких. Здоров'я Поліни багато в чому залежить від її психічного та емоційного стану. Швидко стомлюючись, вона може стати агресивною або плаксивою. Для Поліни величезне значення має повноцінний відпочинок. Захистити Поліну може фігурка лебедя, виготовлена з селеніту. З Аполлоном пов'язано і дію на Поліну золотого амулета, що має форму сонця.
Число імені: 9; Планети-заступники: Місяць, Сатурн, Нептун; Щасливі дні: понеділок, субота
Іменини: 18 cічня;
Сумісність імені: У браку, особливо в першому, Поліні не завжди щастить. Надійним буде шлюб з Юхимом, Олександром, Юрієм, Віталієм, Костянтином, Денисом. З Вадимом, Анатолієм або Ігорем він швидше за все виявиться неміцним.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top