Рекомендуємо прочитати

Роза


Походження цього імені і зараз викликає дискусії. За однією версією воно латинське, а от інша версія стверджує, що воно має коріння з Візантії. Перекладається воно як «троянда». Сьогодні це ім'я надзвичайно популярно у всьому світі: в Іспанії, Польщі, Англії, Португалії, Угорщини, Америці, а також воно зустрічається в Африці. Роза дуже символічна рослина - воно означало завжди любов, красу, загадку і радість. Вона завжди вважалася символом відродження і початку нового життя, а її шипи - означали безвихідну печаль. Роза, як і її квітковий прототип, зіткана з протиріч. Вона дуже серйозна і навіжена, жаліслива і підступна, поступлива і хитра одночасно. Її поведінка залежить тільки від тих обставин, в які вона потрапила.

Роза дуже хоче вчитися і прагне стати справжнісінькою леді, про які багато читає. Роза зовсім не заздрісна дівчина, тому вона буде щиро радіти чужим успіхам. Але якщо Розу образити, то помститися вона здатна. Для Рози на першому місці буде робота і кар'єра. Ділова хватка і неабиякі здібності допоможуть їй досягти значних висот на кар'єрних сходах. Вона ніколи не показує свої почуття, приховуючи їх під маскою зовнішньої незворушності. Ця дівчина має не просто сильну, а і деспотичну волю, склад розуму у неї практичний, пам'ять дуже хороша, а уява не просто багата, а практично безмежне. Найкраще Роза реалізує себе в журналістиці, торгівлі та сфері обслуговування. Роза не збирається рано виходити заміж. Але якщо вона вибирає чоловіка, то ставиться до цього дуже серйозно. Її обранцем стане людина, яка користується авторитетом у суспільстві і займає далеко не останнє місце. Сімейне життя Рози досить щаслива: вона прекрасна господиня, дуже акуратна, вона любить дітей і може поєднувати роботу і сім'ю. Роза дуже чарівна жінка.

Роза володіє прекрасною реакцією - вона приймає рішення навіть у критичних ситуаціях. Але якщо нервове напруження довго не спадає - вона може стати дратівливою. Саме виснаження - головна причина її хвороб. Золота троянда - це талісман жінки з цим ім'ям. А гномик допоможе зайняти хороше місце під сонцем.
Число імені: 8; Планети-заступники: Місяць, Венера, Уран; Щасливі дні: понеділок, п'ятниця; Іменини: 2 липня, 23 серпня, 30 серпня, 4 вересня
Сумісність імені: Найбільш підходящий для Рози чоловік: Володимир, Адам, Михайло, Мирослав, Ярослав, Мойсей, Броніслав, Адольф, Олег. Шлюб з одним з тих, кого звуть Владиславом, Мироном, Максимом, Назаром, Миколою, Робертом, Родіоном або Ростиславом, що не буде вдалим.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top