Рекомендуємо прочитати

Аліса


У перекладі з древньогерманского дане ім'я означає «крихітка». І справді, з Аліс рідко виходять гренадерші. Ще з самого моменту народження вони здатні зачаровувати, можуть бути трохи ліниві, але цілком податливі. Усі люблять Алісу. І, тим не менше, потрібно бути напоготові: Аліса володіє сильним характером і вона не упустить шансу керувати батьками. Коли вона піде до школи, за нею потрібно постійно наглядати: Аліса завжди все вивчає в ознайомчому порядку, особливо не заглиблюючись у корінь проблеми. Вона мрійлива натура і справжній романтик, але, тим не менш, приймає реальність такою, яка вона є і навіть намагається боротися з нею, доводячи до переможного кінця будь-яку розпочату справу.

Аліса ніколи не буде шкодувати про зроблене, вона дуже самовпевнена, наполеглива і принципова. Все що потрібно для того, щоб назавжди втратити її довіру - це сказати, що вона говорить неправду. Аліса лише спокійно відповість глузливим жартом (володіє дуже рідкісним почуттям гумору), але, на жаль, вона ніколи більше не відкриє вам свого серця. І дуже шкода! Адже в Алісі і жінка, і чоловік зможе знайти надійного і вірного товариша. Аліси дуже ретельно підходять до питання вибору професії. Традиційно, її приваблюють такі професії, в яких постійно панує відчуття ризику, або ж вона з головою занурюється у мистецтво. Але честолюбство, яке присутнє в Алісі, може бути перепоною в її особистому житті. Адже сексуальності Алісі не відняти! Любовні стосунки з чоловіком для неї є одночасно і радісні і нещасні, від них вона отримує як духовне, так і фізичне задоволення. Їй дуже важко дається заміжжя, так як для того щоб в будинку постійно був мир і порядок їй доводитися прикладати дуже багато зусиль, вона ніколи не пробачить подружньої зради, але проте дуже цінує свою незалежність.

Вона неперевершена господиня, і у вітальні і на кухні вона відчуває себе королевою. Вона дуже любить кокетувати і з будь-якого знайомства може отримати для себе певну користь. Ставши дорослою, Аліса все свій час буде віддавати роботі, іноді навіть недоїдаючи і недосипаючи. Те, що вона намітила в своєму житті, вона обов'язково досягне, але не варто забувати і про здоров'я. Вразливе місце Аліси - це вегетативна система. Також у Аліси є і талісмани. Покровителем з рослинного світу є крокус і верес - рослини, які чудово підходять для дому. Оберегом з тваринного світу є кішка. Якщо так виходить, що не можна завести кішку, то можна обійтися і статуеткою у формі кішки, або ж замінити її каменем-талісманом. Для Аліси такими є турмалін, сердолік і лазурит. Число імені: 8; Планета-покровитель: Уран; Щасливі дні: восьмого числа кожного місяця; Іменини: 16 грудня. За професією Аліси: лікарі, архітектори, художники, конструктори, філологи, журналісти. Це ім'я для Стрільців, Близнюків, Овнів, Скорпіонів, але не для Дів, Тельців і Козерогів.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top