Рекомендуємо прочитати

Анастасія


Дане ім'я перекладається з давньогрецької як «воскресла» або «воскресіння». У садочку всі її люблять, також як і в школі: вона до всіх налаштована позитивно, обожнює казкові історії, справжній мрійник, але чому, то не любить прибирати іграшки після себе. Навіть коли вона стане дорослою, всі домашні клопоти вона робить тільки коли буде в гарному настрої. Але, тим не менш, настрій у неї дуже мінливий: здавалося б, ось вона веселиться і раптом через, кілька миттєвостей її огортає нудьга. Але зате і в такому стані вона довго не знаходиться, напевно, тому її тотемом у тваринному світі є поштовий голуб. І, тим не менше, якою б активною діяльністю не займався цей від народження холерик, не забувайте, що Анастасія ніколи не зможе сама прийняти серйозне рішення. Самовпевненість Анастасії часто оманлива, за своєю природою Анастасії часто є інтровертами, вони цілком і повністю живуть у своєму маленькому світі, якщо вона щось і робить, то тільки для найбільш близьких їй людей, для всіх інших її не існує.

Анастасії мають відмінну пам'ять, але запам'ятовують тільки те, що їм по-справжньому цікаво. Вони мають своєрідний склад розуму: спочатку всі розкладуть по частинах, потім проведуть аналіз даних і приберуть непотрібне. Дуже часто вони роблять сюрпризи своїм знайомим, їх вороги можуть перетворитися в найкращих друзів, і все життя вони живуть в передчутті веселощів. Ви не нудьгуватимете, якщо у вашій компанії є Анастасія, але вона також і дуже втомлює - вони завжди в курсі останніх новин, в будинку у них постійно гості, вони замовляють «гарячі» путівки і роблять свій гардероб максимально різноманітним. Рано виходять заміж. Мають вразливе місце - вони з жалем ставляться до людини, яка не може реалізувати себе в цьому житті. Ви з легкістю завоюєте симпатію Анастасії, якщо будете робити акцент саме на цьому почутті. Але не забувайте, що Анастасії також володіють неабиякою проникливістю. Вона обов'язково стане в нагоді Анастасії, якщо вона обере професію психолога, вчителя або артистки, а добре вироблена інтуїція в подальшому може подарувати їй дар віщування. Але, на жаль, амурні справи часто заважають побачити справжню картину життя.

Як же уберегти себе від цього? У своїх нарядах слід дотримуватися червоних, коричневих, сріблястих і темно-зелених тонів; обов'язково носити щось з малахіту, смарагду або вогненного опала (брелок, сережки, намиста, брошки); жасмин буде захищати Анастасію навесні, а орхідея подарує свою прихильність на весь рік. У тваринному світі тотемом є сіамський кіт, не обов'язково живий, можна просто малюнок. Анастасія часто хворіє на бронхіт, ларингіт або фарингіт, та й до того ж є проблеми з нервами, але окремо можна виділити - надмірну безпечність. Якщо Анастасія за рулем автомобіля, сідайте навколо неї: так один буде дивитися за дорогою, другий на КПП, а третій буде стежити за поведінкою самого водія. Дивись, все закінчиться вдало.
Число імені: 2; Планета-покровитель: Місяць;
Щасливий день: понеділок; Іменини: 4 січня, 23 березня, 5 квітня, 28 квітня, 10 травня, 1 червня, 9 червня, 4 липня, 17 липня, 10 серпня, 11 листопада, 12 листопада, 26 грудня
Сумісність імені: Вдалим шлюб буде з Борисом, Володимиром, Віктором, Костянтином, Денисом, Олегом, Павлом, Семеном. Складніше відносини будуть складатися з Вадимом, Віталієм, Миколою, Станіславом, Пилипом.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top