Рекомендуємо прочитати

Єлизавета


З староєврейського це ім'я перекладається як «та, що шанує Бога». У дитинстві Єлизавета часто бавиться і не може довго всидіти на одному місці. Навіть не намагайтеся змусити її виконувати все по порядку. Для початку купіть їй маленьку собачку, або, в крайньому випадку - рибок. Дівчинка з доброю душею, усвідомлюючи, що тільки вона сама зможе їм допомогти, буде за ними доглядати і поступово почне жити за розкладом. У школі вона подобається всім завдяки гарному почуттю гумору та дружнього ставлення до своїх товаришів. Щоб підтримати подружку, вона запишеться з нею в спортивну секцію, або ж залишиться малювати з нею стінгазету для шкільного свята. Але тим не менше батьки повинні бути постійно на сторожі: часто буває так, що її слова розходяться зі справами. Коли ви з нею посварилися не потрібно на неї кричати і вказувати що робити, вона краще розуміє, коли з нею ведуть спокійну бесіду і всі ваші доводи будуть короткими і зрозумілими. Хоча, якщо їй щось і спало в голову, вона вже від цього ніколи не відмовиться, і прикинеться, що зрозуміла все не так чи недочула. Її не можна дорікнути в хитрості, як і її покровительці - лисиці.

На протязі всього свого життя вона бореться то з собою, то з навколишнім світом. Єлизавета самолюбна і горда. Вона намагається себе представити набагато краще, ніж вона насправді є. Їй постійно здається, що її оцінюють не по достоїнству. І як наслідок, вона здійснює часом необдумані вчинки або починає з'ясовувати стосунки. Навіть тонкий гумор не допоможе в цій справі - Єлизавета жартів не розуміє. Вона привітна і доброзичлива при знайомстві з новими людьми, але свою перевагу віддає компанії з чоловіків, а серед жінок вона завжди намагається зайняти місце лідера. Коли Єлизавета стає начальницею відділу, вона змусить всіх працювати в поті чола. Вона знає, як віддавати накази. За своєю природою вона справжня добувачка. Вона завжди домагається того, до чого прагне. Єлизавета легко огортає ланцюгами своїх шанувальників, але спочатку їх чекає невдача в любовних справах і стають щасливими тільки у другому шлюбі.

Основним пріоритетом для Єлизавети - щаслива сім'я. Відпочинок, робота, знайомі - все це для неї на другому місці. Її головне завдання, сподобається родичам чоловіка, нагодувати чоловіка смачною вечерею і забратися в будинку. Таку жінку не можна не полюбити, так як вона сама живе в любові та злагоді. Але Єлизавета вміє так повернути, що її коханий чоловік буде слухатися кожного її слова. Зі здоров'ям у Єлизавети немає жодних проблем до того часу, поки удача посміхається їй. Як тільки в житті настає чорна смуга, відразу ж з'являються проблему з шлунком, постійні, нервові зриви, запалення щитовидки, після чого вона може підхопити застуду, захворіти бронхітом або ще якимось інфекційним захворюванням. Для того, щоб уберегти своє здоров'я від усіх цих проблем, Єлизаветі слід носити її талісман - аметист. А її тотемом в рослинному світі є бузок. Прогулянка по алеї квітучого бузку або прикрасу з аметиста захистять її від різних хвороб, а також подарують відчуття заспокоєння.
Число імені: 6; Планети-заступники: Марс, Венера; Щасливі дні: вівторок, п'ятниця; Іменини: 5 лютого, 18 липня, 12 вересня, 18 вересня, 21 жовтня, 4 листопада, 14 листопада, 20 листопада, 31 грудня
Сумісність імені: Єлизаветі дуже важко буде в шлюбі з Валентином, Миколою, Олегом. Повезе ж їй з Олександром, Сергієм, Іваном, Матвієм, Михайлом або Григорієм.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top