Рекомендуємо прочитати

Клавдія


З латині це ім'я перекладається як «кульгава». Ось тільки жодного негативного сенсу в значенні цього імені немає. Римляни цим епітетом супроводжували ім'я Вулкана - одного з могутніх богів. Всі кульгаві люди в Стародавньому Римі вважалися носіями особливої прихильності богів. Вважалося, що вони більш щасливі, ніж всі інші люди. Ім'я несе в собі позитивний заряд енергії, який і наділив Клавдію волею, розвиненим інтелектом і надзвичайною працьовитістю. Всі життєві труднощі вона переносить дуже стійко. Клавдія ніколи не скаржиться. Просто вона не любить обтяжувати інших людей своїми проблемами. При цьому Клавдія завжди вислухає іншу людину, якщо їй потрібна допомога. Клавдія - справжній друг: надійний і відданий.

Люди, які оточують Клавдію, її цінують і люблять. Ще зі шкільної лави у неї з усіма складаються чудові відносини. Такими ж вони залишаються і на роботі. Однак, Клавдія дуже прямолінійна. Тому навіть найкращому другу вона прямо в очі скаже все, що про нього думає. А ось вона сама дуже реагує на критику: спершу розгубиться, а потім буде довго роздумувати, чи справедливим було зауваження. Клавдія не прощає собі помилок і промахів, а чужі провини легко виправдовує. Вона позбавлена здорового егоїзму. У Клавдії трепетне ставлення до сім'ї. Вона прекрасна господиня, турботлива мати і дружина. Діти - це справжня слабкість Клавдії. Жінка з таким ім'ям просто обожнює дітей. Вона готова возитися не тільки з власною дитиною, а й з дітьми подруг і сусідів.

Клавдія не відрізняється міцним здоров'ям. Найбільш уразливі легені, нирки і бронхи. Куріння для Клавдії протипоказано. Для того, щоб зберегти здоров'я, Клавдії потрібно носити перстень з оніксом. Саме цей камінь є талісманом Клавдії. Вважається, що онікс витягує з людини хвороби. Тому перстень, особливо, якщо він одягнений на середній палець, вбереже здоров'я Клавдії. Лань - це тотемна тварина жінки з ім'ям Клавдія. Тому лань з оніксу допоможе Клавдії набути впевненості у своїх силах. Липа - рослинний талісман жінки, збереже мир і спокій у родині, уберігаючи Клавдію від сварок.
Число імені: 5; Планети-заступники: Місяць, Марс, Юпітер; Щасливі дні: понеділок, вівторок, четвер; Іменини: 6 cічня, 2 квітня, 31 травня, 19 листопада
Сумісність імені: Як правило, надійними бувають шлюби Клавдії з Романом, Віктором, Олексієм, Андрієм, Федором, Яковом. Невдалими - з Тарасом, Едуардом, Костянтином, Гнатом.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top