Рекомендуємо прочитати

Ніна


Це ім'я є «спадщиною» давніх шумерів. У них воно означало «цариця, пані, володарка». Надзвичайна працьовитість, енергійність, завзятість і старанність всі Ніни проявляють практично з дитячих років. Крім того, вони надзвичайно самолюбні. Будь-які жарти або розіграші сприймають дуже болісно. Зате дуже чуйні на увагу, що проявляють до них самих або їх справа чи сподівань. Люблять задушевну бесіду. У досягненні наміченої одного разу мети дуже наполегливі, наполегливо долають будь постають на шляху перешкоди і труднощі. Шлях до оволодіння майстерністю для Ніни може бути повільним, але просувається вона впевнено до досконалості в будь-якій справі. Хоча, краще за все їй підкоряється роль домогосподарки. Кулінарні здібності Ніни, воістину не знають рівних. Скромність і жіночність Ніни приваблюють чоловіків, тому її охоче беруть заміж. Як мати і дружина вона досить турботлива і уважна. Але щодо дітей може бути зайво причеплива і деспотична. Дуже часто саме близькі стають для Ніни об'єктом своєрідних емоційних атак. Накопиченої негативної енергією вона «ділиться» саме з ними.

Як будь-яка людина, яка постійно прагне досягти у всіх амплуа досконалості, Ніні властиве дещо зверхнє ставлення до людей і певна зарозумілість. Крім того, вона заздрісна, до чужих успіхів і перемог відноситься досить ревниво. Причому, через це нерідко схильна до депресій, зневіри у своїх силах і смутку. Іноді це може призводити навіть до захворювань. Хоча, здоров'я Ніни, в цілому, досить міцне. Лише з роками можливе виникнення деяких розладів у роботі органів ендокринної системи.

Талісманом, що захищає Ніну від впливу недобрих до неї сил, стане будь-яка фігурка або прикраса, виготовлене з сонячного сердоліку. Серед тварин благоволить до Ніни сорока. Виготовлена з сердоліку фігурка цього птаха - потужний і надійний оберіг для Ніни. Також добре захищає зображення сороки, обрамлене червоною рамочкою. Зображення сороки сприяє також успіхам у коханні.
Число імені: 5; Планети-заступники: Сонце, Меркурій, Юпітер; Щасливі дні: середа, четвер, неділя;
Іменини: 27 січня, 14 травня, 19 листопада;
Сумісність імені: Міцним і щасливим виявляється шлюб з Сергієм, Віктором, Михайлом, Георгієм, Валентином, Семеном. Про шлюб з Анатолієм, Федором, Гнатом або Дмитром цього сказати не можна.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top