Рекомендуємо прочитати

Антоніна


Ім'я має латинське коріння і переводиться як «противниця». Доброта - це друге ім'я Антоніни. Але найчастіше під цією добротою ховається банальна розважливість, адже Антоніні чудово знайома життєва аксіома: яке твоє ставлення до людей, таке і їх ставлення до тебе. Але, тим не менш, вона завжди прийде на допомогу і підтримає і добрим словом і ділом. У дитячому садку - це перший заступник виховательки, справжній «командир загону», вона анітрохи не владна, тому діти самі по собі до неї тягнуться. Точно також вона справляється і з молодшими сестрами і братами, бере під свій початок першокласників. Може бути, саме через ці здібності талановитого організатора, у школі вона завжди користується успіхом, хоча не можна сказати, що з навчанням у неї все виходить. Їй заважає невпевненість у собі, тому вона не може відкрити весь потенціал свого розуму.

По своїй натурі Антоніна замкнута людина, і тому неважко здогадатися, що вона постійно перебуває в якихось роздумах і мріях, а й мрії грають дуже важливу роль в її житті. Лілія якраз підходить під мрійливий характер Антоніни, вона і є її оберегом, саме в лілії вона завжди зможе знайти сили і натхнення. Інтуїція Антоніни надзвичайно розвинена, вона може навіть розтлумачувати сновидіння. На жаль, за цей дар часто Антоніна розплачується навіть розладами психіки. Слід берегти себе від стресів і надмірної рефлексії, краще часто гуляти і побільше спати. Талісман допоможе Антоніні у складній ситуації. Для неї таким каменем є сапфір, він прекрасно буде гармоніювати з сукнею синього кольору. Синій колір приводить Антоніну в стан спокою. Крім цього, додаткову енергію вона зможе черпати від рослинного тотема - берези.

Якщо вона закохана, то вона починає цвісти. Все що їй потрібно - це любов близької людини. Зазвичай, до заміжжя у неї дуже багато шанувальників, її відносини безладні. Але після весілля все змінюється - Антоніна стає справжньою домогосподаркою і берегинею домашнього тепла. Вона може цілий день простояти на ринку, але, на жаль, прання брудних речей і штопання шкарпеток її не цікавлять. Всю свою життєву енергію вона витрачає на те, щоб принести в дім щастя і достаток. Вона готова піти на будь-які жертви заради свого чоловіка і дітей, і щоб родина не розвалилася, вона буде терпляче переносити постійні зради і пияцтво чоловіка. Варто також відзначити, що секс для неї не головне. Антоніна має якості незамінного співробітника - енергійність і акуратність. З неї вийде хороший секретар, бібліотекар або лаборант. За рахунок комерційного мислення Антоніна може стати непоганим підприємцем.
Число імені: 3; Планета-покровитель: Марс; Щасливий день: вівторок; Іменини: 22 січня, 30 січня, 14 березня, 20 березня, 23 червня, 26 червня, 10 серпня
Сумісність імені: Антоніна потрапить до "десятки", якщо її чоловіком буде Юхим. Сприятливі для шлюбу також Юрії, Олег, Семен, Сергій, Віталій. Невдача чекає з Іваном, Гнатом, Денисом, Максимом.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top