Рекомендуємо прочитати

Євгенія


«Благородна» - саме так перекладається це ім'я з давньогрецької. За зовнішнім виглядом Євгенія дуже сильно нагадує свого батька, і до того ж вона відчуває до нього велику любов. Євгенія відрізняється урівноваженим і спокійним характером, але часто потрапляє під вплив зовнішньої культури. Їй подобається грати разом з іншими дітками, але буває так, що вона може кілька годин програти в повній самоті. Вона любить спілкуватися з природою: прогулянки в ліс, догляд за тваринами в зоокутку і вирощувати квіти - все це приносить їй радість. На жаль, у Євгенії часто бувають проблеми зі здоров'ям: підвищений травматизм, схильність до бронхіту і проблеми із зубами. У шкільні роки Євгенія дуже активна, її все цікавить. Однокласникам вона подобається тим, що завжди готова допомогти і володіє особливим почуттям справедливості. Це життєрадісна дівчина з твердим характером, вельми енергійна. Але у відносинах з хлопчиками вона зберігає певну дистанцію.

З віком, строгість Євгенії залишається незмінною, в чому її залицяльника переконуються при першій же зустрічі. Аристократична недоторка, вона чимось схожа на свій тотем в тваринному світі - гірську козу. Євгенія любить, коли за нею доглядають, як було за часів дворянства. Але навіть і на такі залицяння вона відповідає не відразу. Але тим щасливчикам, яким вдалося завоювати Євгенію, отримають ідеальну дружину. Вона вміє заощаджувати і чудово справляється зі справами по господарству, пунктуальна і запаслива. Запросивши в будинок гостей, вона здивує їх кулінарними шедеврами і шикарно сервірованим столом. Але їй не подобаються експромти - якщо ви хочете прийти до неї в гості повинні заздалегідь з нею домовитися. Якщо говорити щодо дітей, то у Євгенії народжуються виключно хлопчики.

Євгенія любить спілкуватися з друзями, ходити в походи. Її також подобаються цікаві книги і мистецтво, а її кругозір здивує кожного: від останніх результатів дослідження глибин космосу і інтриг, які плелися при дворі короля Людовика до рецептів соління огірків і особливостей життя амазонського племені - вони цікавляться всім. Євгенії дуже підходить професія журналіста, референта, редактор, адвоката чи лікаря. Саме за рахунок своєї працездатності, вона може досягти високих успіхів у професійній сфері. Вона може пристосуватися до будь-яких умов, але, тим не менш, завжди залишається незалежною. Як в дружбі, так і в шлюбі, вона зберігає вірність, на неї можна покластися. Але з часом, вона починає часто ображатися і стає справді впертою, заводиться з-за будь-якої дрібниці. А якщо ще брати до уваги те, що вона претендує на місце лідера в родині, то не дивно, що сімейне життя Євгенії може легко зруйнується. Її обереги: смарагд і нефрит, допоможуть стримувати свої емоції. Крім цього, заспокійливий ефект на неї будуть виробляти сукні синього, темно-зеленого і білого кольорів, і фігурка у вигляді лева обов'язково принесе їй удачу.
Число імені: 5; Планети-заступники: Марс, Місяць, Юпітер; Щасливі дні: понеділок, вівторок, четвер
Іменини: 6 січня, 18 січня, 1 серпня, 12 вересня
Сумісність імені: Особливо сприятливий шлюб з Володимиром, Костянтином, Петром, Глібом, Єгором, Аркадієм. Він може бути невдалим з Едуардом, Станіславом, Феліксом або Романом.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top