Рекомендуємо прочитати

Лідія


Стародавні римляни називали так мешканок Лідії, яка розташована в Малій Азії. Лідія, як правило, врівноважена і доброзичлива дівчина. Стан меланхолії їй не властивий - вона воліє веселитись. Однак при цьому у неї абсолютно чоловічий склад розуму: Лідія схильна все аналізувати, немає питання, на яке у неї не було б своєї думки. Інтуїція Лідії не просто розвинена, вона буквально феноменальна. Якщо Лідія щось пророкує, то це збувається з точністю до найдрібніших подробиць. Жінка з таким ім'ям просто чудовий працівник. Для неї не буває неможливих завдань: якщо вона захоче, то досягне всього, що завгодно. На роботі вона працьовита й безвідмовна. Спілкуватися з Лідією дуже приємно. Вона рівно ставиться до всіх: для неї не існує відмінності в станах і ранги. Лідія не проявляє ні в чому своєї переваги. Хоча, вона може вважати, що воно існує.

Однак, є у Лідії і свої слабкості. Вона небайдужа до фільмів, що пробивають на сльози, і сентиментальні романи. Лідія буває дуже злопам'ятною і мстивої. Довгий час вона може виношувати свій геніальний план помсти, а потім у потрібний момент обачно і холоднокровно помститися кривдникові. Девіз Лідії в такому випадку: «Помсту краще подавати холодною». Лідія дуже сексуальна. Однак, сексуальність і розум часто вступають у конфлікт. У молодості у Лідії часто перемагає жіноче начало, а не розум. Тому у неї, як правило, буває багато романів. Тільки той хлопець, який буде поважати і розуміти Лідію, стане її обранцем. Лідії зазвичай хороші мами. Але їх любов аж надто егоїстична, що може обтяжувати дітей. Лідія не може ділити любов своїх дітей ще з кимось.

Лідію мучать безсоння і головний біль, з'являються після перевтоми. Аквамарин, який є її талісманом, допоможе Лідії подолати стрес і заспокоїтися. Льон - рослина, що захищає Лідію, відновить сили. Найкраще носити насіння цієї рослини в мішечку на грудях. Це допоможе Лідії отримувати потрібний заряд енергії, коли він буде їй необхідний.
Число імені: 8; Планети-заступники: Сонце, Сатурн, Уран; Щасливі дні: субота, неділя; Іменини: 5 квітня;
Сумісність імені: Вдалим буде шлюб з Федором, Юрієм, Максимом, Михайлом, Едуардом. Міцний союз з Іваном, Василем, Кирилом, Глібом, Левом досить проблематичний.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top