Рекомендуємо прочитати

Римма


Це ім'я походить із Стародавнього Риму. Воно власне і означає «римлянка». Зараз назвати це ім'я особливо популярним не можна. Однак саме в цьому і полягає його привабливість. Зв'язок з Давнім Римом Римма зберегла. Вона палка шанувальниця всього італійського: від культури до кухні. Південний темперамент яскраво виражений у Римми. Вона дуже пристрасна, активна, ексцентрична, вибухова і рвучка особа. Слов'янський менталітет не вітає таких якостей, тому Римма часто страждає через те, що її не розуміють, а всі її спроби самовиразитися - називають дивацтвом. Це стає також причиною того, що справжніх друзів і стійких союзників у Римми практично немає. Тому Римма звикла розраховувати тільки на саму себе і свої сили. Однак це дисциплінує її і робить більш самостійною. Римма набагато розумніша за своїх одноліток. Вона рано вчиться домагатися свого лестощами. У роботі їй підходить медицина та сфера обслуговування.

Римма в сім'ї досить складна людина. Для чоловіка вона стає вимогливою, дуже жорсткою, а деколи навіть примхливою жінкою. А з часом стає тільки складніше. Римма починає домагатися того, що вона хоче, за допомогою підвищених тонів. Егоїстичні схильності також помітно проявляються тільки в шлюбі. Але є і риси характеру, які в шлюбі компенсують всі її недоліки: вміння розпоряджатися часом, акуратність і твереза оцінка життя. Але в тому випадку, якщо серце Римми запалюється вогнем любові, то вона зможе навіть подолати свої недоліки.

Римма - алергік. Також дуже слабкі у неї верхні дихальні шляхи. Якщо вона хоче швидше одужати, то збивати температуру їй протипоказано. А більшість застуд та інших захворювань у неї супроводжуються значним підйомом температури. Усі життєві проблеми допоможуть вирішити її покровителі у тваринному світі - птахи чаплі. Вони можуть бути зроблені з будь-якого матеріалу: кераміка, дерево, скло або метал. Головне, скрізь носити з собою ці фігурки - і тоді удача буде супроводжувати Римму. А любов зберегти допоможе кільце, інкрустоване опалом.
Число імені: 3; Планети-заступники: Сонце, Місяць, Марс; Щасливі дні: понеділок, вівторок, неділя; Іменини 2 лютого, 3 липня;
Сумісність імені: Дуже вдалим буває шлюб Римми з Костянтином, Михайлом, Сергієм, Едуардом, Віктором, Олегом. Невдалим - з Миколою, Дмитром, Владиславом, Геннадієм.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top