Рекомендуємо прочитати

Аврора


Аврора - людина складна, непередбачуваний. У ранньому дитинстві ці малята доставляють багато клопоту і батькам, і вихователям. Вони дратівливі, примхливі й уперті. Зовні схожі на батька, характером - на матір. Схильні до простудних захворювань, у них уразлива нервова система. Вчаться непогано, займаються музикою, танцями. Захоплюються читанням.

Дорослішаючи, залишаються такими ж наполегливими й упертими.

Зимові - як правило, так і не виходять заміж, оскільки схильні до занадто високої самооцінки. Потрібно віддати їм належне - вони і справді талановиті. Прагнуть за всяку ціну блищати в суспільстві. Народжені взимку Аврори - моторні, охоче подорожують по містах і країнах, якщо представляється така можливість.

Осінні - розважливі й не роблять необдуманих вчинків. У їх житті не буде несподіванок - вони все прорахують заздалегідь. Ці жінки терплячі й чутливі. У шлюбі цілком щасливі, в сім'ї прагнуть лідирувати, хоча на роботі воліють триматися в тіні. Їм не властиво хвастощі.

Аврори будь-яку справу доводять до кінця. У них неординарне мислення, і одягаються вони нестандартно. Улюблені кольори; фіолетовий, коричневий і блакитний.

Літні - натури захопливі, романтичні. З усієї літератури віддають перевагу поезії й пишуть вірші.

Підходять для шлюбу: Єгор, Станіслав, Юхим, Владислав, Борис, Ігор, Ілля, Лев, Фелікс,Семен.
Менш підходять: Роман, Кирило, Йосип, Денис, Геннадій, Віталій.
Іменини, день Ангела Аврори: вибачте, але інформації про дату іменин Аврори немає.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top