Рекомендуємо прочитати

Дарина


Ім'я Дарина бере початок з давньої Персії і означає «повелителька». Якості володаря цього імені проявляються ще з малих років: вона завжди виступає як ініціатор і зчинщик всіх витівок. Вона завжди дасть здачі кривдникові, і словом і кулаком. Дарина сама собі господиня і сама створить потрібну обстановку: захоче гратися - ви її не відволічете, заплаче - буде кричати голосніше пожежної сирени, захоче стати тихонею - буде сидіти і бурмотіти собі, що-небудь під ніс. У навчанні вона досягає успіху, хоча не любить бути терплячою і посидючою. У Дарини хороша пам'ять, вона кмітлива і у неї відмінна інтуїція. Вона з радістю допоможе вчителю, їй подобатися керувати - хоча якщо у неї немає бажання, вона буде ухилятися від загальної роботи. Вона некваплива, роботу робить швидше з почуття обов'язку, ніж за великим бажанням. Порядок для неї дуже важливий, це виявляється і в юні роки і пізніше на роботі. Вона зібрана і акуратна, але не всі справи виконує до кінця. Ставши дорослою, Дарина часто змінює роботодавців, а іноді змінює і професію.

З роками її впевненість стає не такою як у дитинстві. Спокій зовні може бути оманливим: не тільки обговорення, але і компліменти можуть викликати безліч переживань і втрату самоконтролю. Вона дуже сприйнятлива, хворобливо переносить невдачі і гірко переживає розставання з коханими і близькими їй людьми. Вироби з благородного опалу стануть не тільки прикрасою, але й позбавлять від занепокоєння, а кривавник - вбереже від необачних кроків у пошуках коханого.

Без любові Дар'я всихає. У молодості Дарина не помічає різниці між симпатією і любов'ю і підпорядковується хвилинному спалаху: випадкове знайомство - і вона вже дружина. Щастя її родини в її руках. Якщо вона захоче то з легкістю створить міцну сім'ю. Дарина живе сьогоднішнім днем, замислюється про майбутнє і не згадує минулого. Минуле життя дружина її абсолютно не цікава, своє життя вона готова почати з самого початку. З минулого досвіду Дарина візьме тільки те, що допоможе бути щасливою самій і подарує щастя її чоловікові. Дарина вміє знайти спільну мову з рідними та близькими чоловіка і не принизить його самолюбство - вона ні в якому разі не дорікне його при сторонніх. З самого дитинства Дар'я схильна до захворювань легенів і бронхів, легко може застудитися. Куріння суворо їй протипоказано. Щоб дихальні органи були більш здоровими, Дарині слід частіше гуляти в сосновому лісі. Саме сосна є її рослинним тотемом.
Число імені: 6; Планети-заступники: Місяць, Меркурій, Венера; Щасливі дні: понеділок, середа, п'ятниця; Іменини: 14 березня, 1 квітня, 4 квітня, 17 серпня, 18 серпня
Сумісність імені: Дар'я знайде своє щастя в шлюбі з Євгеном, Олександром, Іваном, Сергієм, Антоном, Юрієм. З Олегом, Тарасом, Едуардом або Феліксом життя може не скластися.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top