Рекомендуємо прочитати

Людмила


«Мила людям», саме так перекладається це ім'я зі старослов'янської мови. Природою закладено в Людмилі невгамовний темперамент. Однак, прагнення до рівноваги допомагає триматися скромно і не зухвало. Це стає причиною того, що Людмила дуже рідко показує справжні душевні пориви. Також Людмили надзвичайно легко піддаються впливу. Проблемою Людмили є її необ'єктивність, яка пояснюється її перевагою зокрема цілого. Також свою роль у цьому відіграють вразливість і приховуваний темперамент. Тому дуже часто вона може сьогодні яро захищати думку, яку ще вчора не хотіла навіть розглядати. Бажання допомогти людям закладено в Людмилі самою природою. Але перераховані вище якості дуже часто перетворюють її допомогу в справжнісіньку ведмежу послугу. Людмила не переносить монотонну і рутинну роботу. Вона схильна розширювати рамки наміченої, робити ще більше.

Людмила дуже ревнива. Однак її ревнощі пояснюється тим, що вона сама віддає чоловікові дуже багато. Відповідно, їй необхідно відчувати віддачу. Але і дружина вона просто прекрасна. Людмила чудова господиня. Тому центром Всесвіту для неї стає її сім'я. Людмила рукодільниця, володіє прекрасним смаком, а також дуже добре готує. Чоловік і діти Людмили завжди в зразковому порядку. Вони доглянуті, нагодовані і задоволені життям. Жінка з таким ім'ям дуже любить красиві речі. Людмила володіє хорошим здоров'ям. Але розслабитися їй заважає підвищена нервова збудливість. Людмила схильна до безсоння. Іноді може спостерігатися збій режиму життя: підвищена активність в нічний час доби, і сонливість і млявість - у день. Це викликає проблеми з тиском і циркуляцією крові в організмі. Варикоз - найчастіше захворювання серед Людмил.

Талісманом Людмили серед каміння вважається сапфір. Завдяки йому, вона придбає розсудливість і розсудливість. А якщо носити прикрасу з цим каменем на лівій руці, то він може ще й здоров'я укріпити. Удачу принесе фігурка півня - тварини-покровителя. Любовним амулетом стане півень, вирізаний з горіхового дерева. Саме ця рослина є покровителем Людмили поряд з хризантемою.
Число імені: 7; Планети-заступники: Місяць, Юпітер, Сатурн; Щасливі дні: понеділок, четвер, суботу; Іменини: 28 вересня, 29 вересня
Сумісність імені: Олександр, Андрій, Євген, Кирило, Ілля, Дмитро - напевно стануть гарними чоловіками Людмилі. Шлюбу з Миколою, Єгором, Едуардом, Яковом, Степаном їй слід остерігатися.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top