Рекомендуємо прочитати

Ярослава


Дісталося нам від наших предків ім'я «розшифровується» як «дякує Ярилу». Прекрасне слов'янське ім'я навіває спогади про Давню Русь. Надійність, відданість і любов дружин-слов'янок оспівані в легендах і переказах. Здається, що Ярослава разом з ім'ям успадкувала і кращі риси жінок тієї далекої легендарної епохи: нетерпимість до зрадництва, боягузтві і брехні. Багато в чому так воно і є. Ярославу відрізняють працьовитість, надійність, обов'язковість і старанність. Ці якості проявляються у всьому. Крім того, Ярослава рано дорослішає і стає самостійною. Вона вміє безпомилково вибрати для себе професію. Вступ до навчального закладу і його успішне закінчення стають першим кроком на шляху до незмінного успіху. У колі близьких людей Ярослава життєрадісна, весела. Проявляє чудове почуття гумору. З чужими людьми доброзичлива, але стримана.

Прониклива і розумна Ярослава щодо грошей дуже мудра, зайвого не витрачає. Вміє вигідно вкласти гроші. Це допомагає уникнути матеріальних проблем. Ярослава вперта, самолюбна і незалежна. Терпляче вислухає будь-які поради, але вчинить так, як вважатиме за потрібне. Зовнішність Ярослави під стать імені. Гарне волосся, правильні риси обличчя, прекрасні очі і чудова фігура. Претендентів на руку дівчини чимало. Але судженого вона вибирає грунтовно. Їй потрібен надійний, здатний зрозуміти її супутник життя, для якого сім'я стане справжньою святинею. Сама Ярослава ідеальна домогосподарка, турботлива і любляча мати, вірна надійна дружина, але дуже ревнива. Намагається в компаніях бувати разом з чоловіком. Хоча, звичайно шлюб Ярослави дуже вдалий.

З самого дитинства дівчинка хвороблива. Часті бронхіти і простуди, період реабілітації після яких є затяжною. Допоможуть сонячні ванни і морське повітря. Протегує Ярославі тварина з легенд. Фігурка єдинорога завжди повинна бути у неї на виду. Це допоможе сприятливо дозволяти будь-які проблеми. У любові допоможе білий єдиноріг. Бірюза в золотій оправі допоможе повірити в майбутнє, а в срібної - вбереже Ярославу від втрат і обманів.
Число імені: 5; Планети-заступники: Місяць, Марс, Юпітер; Щасливі дні: понеділок, вівторок, четвер; Іменини: відсутні;
Сумісність імені: Щасливий шлюб, якщо супутника звуть: Аркадій, Гліб, Едуард, Валентин, Степан. Шлюб з Семеном, Олексієм, Денисом, Федором може бути важким.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top