Рекомендуємо прочитати

Анфіса


«Квітуча» - ось як переводитися це ім'я на давньогрецьку. Зазвичай, в ранньому віці Анфіса сором'язлива і дуже скромна дівчина, зовні і характером більше нагадує батька. Хоча, таке рідкісне ім'я може в недалекому майбутньому кардинально поміняти характер Анфіси, зробивши її амбітною і владної. Єдине, що може якось на це вплинути - це гострота розуму і багата фантазія: Анфіса може поставити на місце будь-якого і навіть ввести в замішання своїх кривдників. Причому, з дорослішанням це у неї буде виходити легше і легше. Її характер також буде змінюватися. У ній добавиться рішучості та цілеспрямованості, вона завжди доведе розпочате до логічного завершення, хоча воно не завжди виявиться по-справжньому потрібне. Навіть не намагайтеся сперечатися з Анфісою, або щось їй доводити - марно. Її переконати зможе тільки абсолютно спокійна людина, яка впевнена у своїй правоті. Саме впевнений у собі чоловік, що володіє гострим розумом, зможе приручити цього бунтаря. Але як довго він зможе протриматися? Вона буде неодмінно боротися за верховенство в сім'ї, зі свекрухою вона не знайде спільної мови, і до того ж з часом, її чоловік їй зовсім набридне, і тому вона буде шукати розради з кимось іншим. Досить важко утримати її в родині, хоча Анфіса не дуже хороша господиня, вона любить зустрічати гостей, але буває часто не економною.

Вона володарка розвиненої інтуїції і блискучого розуму, завдяки якому вона швидко все запам'ятовує. Напевно, саме тому, її тваринам тотемом є сова, бажано щоб Анфіса при собі тримала постійно фігурку цього птаха, або ж розмістити, її на видному місці в будинку. Анфіса ніколи не буде сперечатися через різних дріб'язкові питаня, для неї дуже дорогі ті люди, які з нею у всьому погоджуються. Вона дуже образлива і рідко прощає образи, вона знайде витончений спосіб, як помститися кривдникові.

Робота у Анфіси не стоїть на першому місці, і вона буде намагатися освоїти таку професію, де їй не доведеться, особливо трудиться й думати. Запросто може працювати бібліотекарем або секретарем, в крайньому випадку, продавцем в магазині. У стані занепаду сил, її талісмани зможуть заповнити витрачену енергію. До них відносяться аметист, бузок і сам колір - бузковий, він є для неї сприятливий. У період цвітіння бузку, Анфісі бажано частіше гуляти серед цих чагарників, букет бузку стане чудовою прикрасою вашого будинку. Він зможе врівноважити надто емоційну природу Анфіси.
Число імені: 5; Планети-заступники: Сонце, Меркурій, Юпітер; Щасливі дні: середа, четвер, неділя; Іменини: 8 cічня, 9 серпня, 9 вересня, 21 грудня;
Сумісність імені: Для шлюбу найбільше підходять: Генріх, Кузьма, Максиміліан, Марат, Парамон, Самуїл, Тимур, Ельдар, Афанасій. Для шлюбу не дуже підходять: Інокентій, Осип, Самсон


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top