Рекомендуємо прочитати

Каріна


У перекладі з латині це ім'я означає «та, що завжди дивиться вперед». Дівчата з таким ім'ям дуже імпульсивні і горді. Непростий характер виявляється у поєднанні дивовижною силою волі і вимогливості до себе. Самоконтроль здатний зробити Каріну більш вразливою: адже вона вислуховує і бере до відома всі закиди. Саме це може стати причиною розвитку невпевненості в собі. Захищаючись від нападок і критики, Каріна може замикатися в собі. Невпевненість, яка живе в її душі, породжує спрагу успіху. Правда, досягти його буває складно: Каріна може переоцінювати або недооцінювати інших і саму себе. Тільки нефритовий талісман здатний допомогти Каріні. Завдяки йому, вона подивиться на проблеми зі сторони. Нефрит володіє значною силою і допоможе тим, хто прагне змін у житті.

Особисте життя Каріни теж непросте. Чоловікові складно розглянути за маскою холодності її інтерес. Каріна дуже часто просто вигадує для себе ідеал, який намагається знайти в реальному житті. Однак, її кумир просто не може існувати в реальному житті. Щастя для Карини - це світ, в якому внутрішні протиріччя і мрії, яким не судилося збутися, що не обтяжували б її. Для того, щоб набути цей спокій, Карині потрібна річ, виготовлена з кедра, який вважається її покровителем. Метелик з білого нефриту також допоможе дівчині з таким ім'ям, оберігаючи її любов.

Здоров'я Карини також далеко від ідеалу. Проблеми починаються через зайву схильності нервувати. Для того, щоб перебороти цю проблему, їй необхідно достатньо спати і намагатися не обтяжувати себе похмурими думками. Медитація і йога допоможуть Карині упорядкувати не тільки дух, а й тіло. Також дуже добре підходить ароматерапія. Підбираючи необхідне масло, краще зупинити свій вибір на ефірному маслі кедра. Також для того, щоб зміцнити здоров'я, Каріні потрібно носити прикраси з нефриту. Стикаючись з шкірою, вони захистять не лише здоров'я, а й думки Карини від негативу, який і псує її життя. Якщо ж покласти цей камінь під подушку Каріні, то її сон стане спокійнішим і глибоким, без поганих думок і страшних снів.
Число імені: 3; Планети-заступники: Сонце, Місяць, Марс; Щасливі дні: понеділок, вівторок, неділя
Іменини: 2 серпня;
Сумісність імені: Для шлюбу найбільше підходять: Сергій, Едуард, Олександр. Для шлюбу не дуже підходять: Данило, Тадей, Фелікс.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top