Рекомендуємо прочитати

Уляна


У перекладі з латині Уляна - «щаслива». І дійсно, в цьому імені спочатку закладений неабиякий заряд життєвих сил, оптимізму та життєлюбства. Воно наділяє власницю чудовим почуттям гумору, товариськістю і відкритістю. Головним достоїнством Уляни можна назвати вміння бачити тільки хороші риси у всіх оточуючих її людей, що дуже сильно приваблює до неї людей. Уляна щиро впевнена у прихильності до себе фортуни. І навіть при невдачах вміє переконати себе у власній везучості. Це прекрасно їй допомагає. Смуток швидко проходить, і Уляна знову може бути веселою і бадьорою. Звичайно ж, у цьому їй надзвичайно допомагає і дивовижно легкий характер.

Однак, необхідно відзначити і наявність однієї негативної риси. Уляна схильна занадто сильно захоплюватися, причому від її захопленості до фанатизму рукою подати. Це може призвести до серйозних перегинів і прийняття неправильних радикальних рішень. Від такої напасті врятує якась гімнастика, бажано східна. Тайцзи або цигун, з їх плавними неспішними рухами, допоможуть приборкати бурхливу енергію, додадуть сил. Від природи багато обдарована Уляна може домогтися в суспільстві досить помітного становища. У силу здатності захоплюватися, Уляна і закохується миттєво. Вона втрачає від любові голову, чоловіка майже обожнює, створюючи для нього затишок. Сімейний будинок, який тримає в чистоті Уляна, охоче відвідують численні друзі. Однак, у чоловіка може скластися відчуття уседозволеності і свободи від основних обов'язків. Якщо Уляна не знайде в собі сили стати з ним суворіше, можливий розрив. Адже зраду Уляна не пробачить ніколи. Всю душу і всі сили вкладає Уляна і в дітей.

Душевні муки і різні терзання небезпечні для здоров'я Уляни. Впадаючи в депресію, вона швидко втрачає всі захисні сили організму. У світі тварин її покровителем є граціозний білий кінь. Фігурка цієї тварини, службовця символізує волелюбності, допоможе Уляні проявити свої неабиякі здібності і подолати будь-які перешкоди. Зігріти душу і наповнити життя теплом і світлом допоможуть прикраси з бурштину.
Число імені: 5; Планети-заступники: Місяць, Марс, Юпітер; Щасливі дні: понеділок, вівторок, четвер; Іменини: 3 cічня, 15 січня, 17 березня, 2 квітня, 15 червня, 5 липня, 19 липня, 30 серпня, 31 серпня, 11 жовтня, 14 листопада, 17 грудня;
Сумісність імені: Уляні швидше пощастить з Олександром, Володимиром, Костянтином, Феліксом, Яковом. Менш вдалим може бути шлюб з Миколою, Іваном, Василем, Вадимом.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top