Рекомендуємо прочитати

Жанна


Давньоєврейське ім'я, яке перекладається як «подарована Богом». Ще в дитинстві в її характері переважає самолюбство, наполегливість і впертість. Вона легко вступає в контакт з іншими дітьми, але не прощає своїх кривдників і навіть може надавати тумаків. Їй подобаються настільні ігри, але ви ніколи не побачите, як вона вишиває: їй більше подобаються ігри, в які грають хлопчики, баскетбол, катання на лижах, плавання. У школі, вона краще справляється з точними предметами, і до того ж у майбутньому вона може зайнятися чоловічою справою. До прикладу, з неї міг би вийде відмінний авто слюсар. Жанна вміє себе шикарно показати, в ті рідкісні хвилини, коли вона одягає сукню - їй немає рівних! Хоча навіть у джинсах і спортивній куртці вона теж виглядає непогано. Жанна відкрита і привітна людина, її важко не помітити. На вечірці або в нічному клубі, вона завжди буде зіркою вечора і найактивнішою учасницею.

Більшість Жанн курять сигарети (але вони не повинні забувати, що у них часто бувають проблеми з легенями), люблять алкогольні напої, і веселощі в колі друзів. Друзі для них - це всі, або, в крайньому випадку, знайомі. З Жанни виходить хороший друг: вона завжди готова підтримати, не образиться через будь-яку дрібницю і готова завжди піти на компроміс. Жанна завжди внесе в колектив частинку щастя. Вона завжди зможе з усіма знайти спільну мову, а також може примирити тих, хто посварився. Завдяки своїй принциповості та особистої безкорисливості, вона легко завойовує повагу не тільки колег, а й керівництва. Також, дуже важливо, що Жанна ніколи не стане розпускати плітки про своїх колег і плести інтриги, але завжди готова дати відсіч.

В особистому житті Жанни не все так гладко. Хоча, їй зовсім і не хочеться рано вийти заміж. Спочатку їй треба отримати освіту, потім знайти гарну роботу. І вже потім вибирає собі в чоловіки свого старого друга, дуже часто їм виявляється її колишній сусід по парті. У сім'ї вона займає позицію лідера: чоловік і готує та прибирає в будинку, виховання дітей тримається під строгим контролем. Але, на жаль, часто трапляється так, що сімейні узи починають руйнуватися. Хоча Жанна і знає в чому була помилка, і що потрібно зробити, щоб не допустити її в подальшому. У кожному новому чоловіку вона відкриває для себе щось нове і неповторне. У яку б ситуацію вона не потрапила, вона завжди знайде мужність її подолати. У цьому їй допоможе її кам'яний оберіг - алмаз, точно такий же величний і яскравий як Жанна. Найкраще носити його на шиї або на лівій руці. У рослинному світі її покровителькою є - модрина.
Число імені; 4; Планети-заступники: Місяць, Меркурій; Щасливі дні: понеділок, середа; Іменини: 10 липня;
Сумісність імені: Буде щаслива в шлюбі з Артемом, Вадимом, Дмитром, Максимом. Не складуться відносини з Опанасом, Борисом, Олегом, Семеном.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top