Рекомендуємо прочитати

Вероніка


З давньогрецького, це ім'я перекладається як «та, що приносить перемогу». У юному віці Вероніка часто відчуває себе невпевненою і сором'язливою, її не сильно тягне гратися з іншими дітками. Зазвичай, Вероніки зовні дуже нагадують батька, але характером - вилиті мами, тому її зв'язок з мамою дуже сильний. У шкільні роки вона старанна учениця, принаймні, вона намагається бути такою. Їй стає погано тільки від однієї думки, що її покарають за непослух. Але з роками, її сором'язливість і комплекси кудись діваються, їй подобається спілкуватися зі своїми однолітками, і вона цілком не боїться здатися якоюсь дивною. Закохана в своє ім'я вона перетворюється на самозакоханого Нарциса. Батьки повинні постійно займатися її вихованням, вчити поважати людей. В іншому випадку Вероніка стане справжньою егоїсткою. І якщо їм вдасться домогтися тієї золотої середини, спілкування з цією людиною принесе вам лише задоволення. Вона перша робить крок назустріч при знайомстві, і зможе з ким завгодно знайти тему для розмови, Вероніка з легкістю займає своє місце в будь-якій компанії. Не дарма при виборі майбутньої професії вона орієнтується на сферу пов'язану з безпосереднім спілкуванням з людьми. Хоча саме сама робота її мало цікавить - більше саме спілкування на роботі. І якщо ви хочете, щоб вже наступного дня все місто дізнався про сенсацію, вам лише необхідно розповісти про це Вероніці. Якщо Вероніка хоче домогтися успіху на роботі і стати більш організованою, їй необхідно одягатися в наряди фіолетового і чорного кольорів.

Вона ніколи не відчуває нестачі в прихильниках, і може подати себе так, що хлопець буде вірити у свою перемогу над нею, хоча їй він зовсім не потрібен. Вероніка часто закохується, але її любов не носить постійного характеру. Вона не знає, як це страждати через любовні переживання. Вона з радістю виходить заміж і тільки по любові, але через те що за життя вона любить керувати чоловіками, вона залишається такою ж і після весілля. Якщо вона не стане лідером в сім'ї, сім'я може не витримати такого випробування. І причому з віком наполегливість Вероніки стає просто нестерпною. Їй не важливо що робити: працювати або займатися домашніми справами, або ж перекласти всі справи на чоловіка, зайнятися чисто сім'єю. Хоча не можна сказати, що вона домосід, вона любить відвідувати кіно, театр, ходити в гості до знайомих і їздити відпочивати закордон.

У дитячі роки Вероніка часто може хворіти на застуду, і з дорослішанням можуть розвинутися алергічні реакції на різні запахи. А ще Вероніка не може дивитися на кров - тут же втрачає свідомість. Вероніка, яка любить постійно веселитися повинна пам'ятати, що прикраса може бути і її талісманом: для неї це благородний опал, онікс і турмалін. У рослинному світі її тотемом є тюльпан.
Число імені: 9; Планети-заступники: Марс, Венера, Нептун; Щасливі дні: вівторок, п'ятниця
Іменини: 26 липня, 17 жовтня
Сумісність імені: Імені Вероніка підходять чоловічі імена: Володимир, Олександр, Петро, Леонід, Станіслав, Борис, Ігор - це означає, що з носіями таких імен вона буде щаслива. Микола, Едуард, Віктор, Владислав, Орест, Семен, Віталій, Костянтин їй мало підходять.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top