Рекомендуємо прочитати

Маргарита


У перекладі з латині Маргарита - перлина. Наділена цим ім'ям жінка прекрасна, загадкова і ніжна, як перлина. З людьми ж їй важко, постійно хочеться сховатися в раковину. Замкнута і нехитра Маргарита про все воліє судити сама. Але егоїзм Маргариті повністю невластивий. Для близьких людей вона завжди привітна, їм з нею приємно і легко. Але часто Маргарита виявляється не в ладу з собою. Стримувана прямолінійність, прагнення бути більш дружелюбною з людьми і відкритою породжує різні комплекси.

Волелюбність і деяка навіженої спонукають Маргариту будувати власне життя без оглядки на загальноприйняті погляди і норми. Невдачі переживаються досить трагічно, Маргарити дуже чутливі і ранимі. Посилює ситуацію впевненість у тому, що її якості оцінені недостатньо, тому справжніх друзів у Маргарити мало. Блискучий розум і чудова логіка дозволяють Маргариті чітко формулювати для себе свої бажання і цілеспрямованість, намічаючи реальні шляхи до їх досягнення. Однак, Маргарита - реалістка, здатна відступити, якщо намічене виявляється недосяжним.

Для чоловіків Маргарита надзвичайно приваблива завдяки своїй сексуальності. Численних шанувальників вона із задоволенням стравлює в жорсткій суперечці за першість. Маргариті потрібні лише дуже сильні чоловіки, справжні лідери. Любов Маргарити дуже емоційна з бурхливим кипінням пристрасті. Через внутрішню незалежності вкрай легковажна у шлюбі. Легко виходить заміж, так само легко розриває шлюб через найменше розчарування. Родинне вогнище для неї означає мало і зберігати його - не її доля. Хоча, організувати званий обід або чудову вечірку зможе краще багатьох. Прекрасне здоров'я Маргарити і її спортивність - результат постійної уваги до себе. Природно, з каменів талісманом Маргарити є перли, який дарує жінці спокій, приборкує її гординю і дозволяє виявляти терпимість і об'єктивність у відносинах з людьми. У світі рослин покровителем Маргарити є квітка маргаритки. Тотем Маргарити в тваринному світі - чорна пантера. Її фігурка, яку можна носити як підвіску, додає сил і позбавляє жінку від всяких поганих думок.
Число імені: 6; Планети-заступники: Марс, Венера; Щасливі дні: вівторок, п'ятниця; Іменини: 30 липня 15 Грудня.
Сумісність імені: Щасливо повинне скластися сімейне життя з Альбертом, Юхимом, Семеном, Геннадієм, Русланом, Едуардом, Савелієм, Романом. Невдачі чекають її з Іваном, Кирилом, Віталієм, Володимиром.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top