Рекомендуємо прочитати

Таїсія


Стародавні греки так називали єгиптянок. Тому в перекладі з давньогрецької Таїсія - «єгиптянка», а також «та, що належить Ісіді». Ісіда - єгипетська богиня вітру і води. Таїсія дійсно надзвичайно вірна людина. У неї є величезна кількість талантів. Якщо звернутися до вірувань древніх греків, то можна побачити, що Таїсія шанувалася як покровителька шлюбу і кохання, подорожей і родючості одночасно. Таїсія від природи дуже чіпка, гнучка і хитра. При цьому вона надзвичайно везуча дівчина. Їй завжди вдається знаходити компромісні рішення. Тому для Таїсії не існує перепони на шляху до наміченої мети. Відповідно, у Таїсії завжди достатньо заздрісників. Ось тільки для того, щоб усіх своїх недругів залишити «з носом», Таїсії навіть не потрібно багато сил прикладати.

Таїсія дуже чесна, відкрита і пряма особа. Жити на самоті вона не може. Вона є володаркою унікального дару гасити конфлікти, які починають розгоратися в колективі. Вона не сумує і не скаржиться на життя, яка рідко підносить їй подарунки. Деяку скритність Таїсія вміло видає за терплячість. Постійне гнітюче відчуття поступово переростає у неї в спрагу нових вражень. Для того, щоб професія відповідала духові Таїсії, їй потрібно стати репортером, музикантом або журналістом, або ж представником будь-якої «кочової» професії. Заміж рано Таїсія не виходить, тільки реалізувавшись в роботі. Просто домашня робота не для неї. Якщо чоловік хоче зберегти сім'ю, то не слід обмежувати Таїсію роллю домогосподарки.

Здоров'я у Таїсії міцне. Якщо і виникають проблеми, то вони носять психосоматичний характер, а не фізіологічний. Тому їй просто потрібно відчувати себе щасливою. Корова чорно-білого забарвлення є покровителем Таїсії. Вона допоможе жінці відстоювати свою думку і перемагати в різних суперечках. Корівка на робочому столі, а також роги цієї тварини над входом (як натуральні, так і глиняні) захистять будинок від недругів. Аналогічно діє і перстень із золота, інкрустований агатом. Він допоможе Таїсії відкритися, переборовши скритність, і досягти успіхів.
Число імені: 3; Планети-заступники: Сонце, Марс, Місяць; Щасливі дні: понеділок, вівторок, неділя; Іменини: 4 Квітня, 23 травня, 21 жовтня;
Сумісність імені: Сумісна з Сергієм, Віктором, Борисом, Євгеном, Олександром і несумісна з Семеном, Петром, Олегом, Павлом, Самуїлом, Едуардом


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top