Рекомендуємо прочитати

Вікторія


У перекладі з латині це ім'я означає «перемога». Але її переможний характер проявляється не відразу. Вона часто ледарює і трохи повільна, в іграх з іншими дітками приймає пасивну участь, любить, коли їй вголос читають казки. За своєю природою Вікторія не багатослівна, і може ні з того ні з сього відокремиться стіною мовчання від інших. Хоча, можливо, це зовсім не означає, що вона на когось образилась, може бути - вона просто за кимось спостерігає. У прояві любові вона абсолютно врівноважена і спокійна, тому батьки можуть бути впевнені, вона не буде вас мучити питанням, типу: «Мама, тато, а ви мене любите?" Слід серйозно поставитися до здоров'я Вікторії: вона може швидко підхопити вірусну інфекцію, має схильність до остеохондрозу. Вікторії життєво необхідно відвідувати тренажерний зал і частіше гуляти на вулиці.

З роками, Вікторія стає більш живою, хоча та ж сором'язливість і внутрішня невпевненість залишається, і тому її спроби показати, хто вона насправді можуть лише викликати загальний інтерес: то вона надіне міні-спідницю, під якою все видно, то почне бешкетувати на вечірці. Навіть ставши дорослою, це зайве бажання показати себе так нікуди і не дівається: її надто сильна діловитість і твердість у рішеннях, які так необхідні на роботі, можуть обернутися для неї грубими моралями з боку начальства, які не звикли, щоб хтось біг попереду них. Хоча якщо Вікторію несильно обсмикнути, вона не прийме це за образу. З усіх професій для неї найбільш придатною виявиться та, де вона зможе сама управляти робочим процесом. Вікторію може зацікавити робота викладача або наукового співробітника. Вона не поспішає відразу ж братися за справу, не влаштовує паніки і не живе виключно в реальному житті. Якщо, ви запропонуєте їй займатися будівництвом повітряних замків, то це не для Вікторії. Її цікавить лише ті проекти, які зможуть принести їй найбільшу вигоду.

Вікторії дуже красиві, часто закохуються і при бажанні можуть уярмити будь-якого чоловіка, але справжню любов шукають дуже довго. І все через вроджену нерішучості і вимогливості. Навіть коли вона одягне на пальчик обручку, вона ще буде довго сумніватися в правильності свого рішення. Чуйність і уважність її улюбленого можуть повністю поміняти Вікторію: він зможе отримати її довіру і відкритість. З ним Вікторія готова йти хоч на край світу. У неї не дуже багато справжніх друзів, але подружню вірність вона зберігає назавжди. Її камінь-талісман - сонячний бурштин зможе допомогти їй з подоланням нерішучості. Тваринам тотемом для Вікторії є джміль. Брелок або брошка у вигляді джмеля допоможуть Вікторії не здійснювати неординарні вчинки, вона буде такою ж спокійною, як і її чоловік.
Число імені: 5; Планети-заступники: Марс, Місяць, Юпітер; Щасливі дні: понеділок, вівторок, четвер; Іменини: 24 жовтня
Сумісність імені: Найбільш сприятливий шлюб з Михайлом, Володимиром, Сергієм, Левом, Семеном, Савелієм. Найменш - з Дмитром, Альбертом, Віталієм, Григорієм.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top