Рекомендуємо прочитати

Марта (Марфа)


Це ім'я походить з Ассирії. Перекладається воно як «наставниця» або ж «господиня дому». Це ім'я має довгу історію. Арамійські племена, які кочували по землях Азії, подарували світу це прекрасне ім'я. Це ім'я знайшло прихильників і в Європі. Ось тільки воно було трохи видозмінено. Тому частіше зустрічався варіант Марфа. Саме в такому вигляді це ім'я довгий час існувало серед слов'ян. Володарка ім'я Марта дуже рішуча, вона ніколи не втрачає звичайної присутності духу, а також впевнена у своїх силах і самій собі. Марта дуже любить небезпеку. Розмірене і рутинне життя буквально вбивають носительку цього імені. Марта не схильна шукати в житті легкі шляхи, а вибирає для себе те, що здається їй важчим. Марта, як правило, відмінна спортсменка. Правда, і тут не обходиться без захоплення екстремальними видами спорту. Дівчина з таким ім'ям захоплюється окультизмом. Але в сферу її інтересів входить все, що тільки оточує Марту: медицина, торгівля, педагогіка, лінгвістика, а також наукова робота. Всі її вчинки підпорядковані логіці і розуму, а не емоціям. Марта надзвичайно вимоглива до себе і оточуючих.

Марта вміє звертати на себе увагу протилежної статі, і це їй дуже лестить. Але втримати біля себе коханого довше декількох років їй дуже складно. Це стає причиною того, що перший шлюб Марти, як правило, не довговічний. А причиною розриву стає характер Марти. Жити на вулкані згоден далеко не кожен чоловік. Якщо Марта хоче зберегти відносини, то їй просто необхідно навчитися прекрасно готувати і облаштувати свій будинок. Марта цілком може стати дуже непоганою господинею.

Схильність Марти до повноти закладена в ній з дитинства. Тому їй необхідно стежити за своїм раціоном. Надмірності, а також неправильне харчування приведуть до того, що з віком, у Марти можуть виникнути численні проблеми з травленням, жіночими органами і серцем. Їй необхідні помірні фізичні навантаження. Гірський кришталь є її амулетом. Якщо повісити його на шию на шкіряному шнурку, то Марта отримає стриманість. З рослин її покровителем є каштан.
Число імені: Марти - 9, Марфи – 2; Планети-заступники: Марти - Сонце, Марфи – Місяць; Щасливі дні: Марти - неділя, Марфи – понеділок; Іменини: 19 cічня, 21 червня, 29 липня
Сумісність імені: До складу характеру цієї жінки підходить один з тих, чиє ім'я: Ілля, Михайло, Мирослав, Олег, Павло, Петро, Роман, Святослав, Ярослав. З Микитою, Миколою, Семеном, Орестом, Феліксом, Станіславом, Яковом, Лазарем або Юрієм згоди швидше за все не буде.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top